top of page

Je libo MILK BATH?

Aktualizováno: 28. 3. 2023

Milk bath, mléčná koupel, je druh focení ve vodě s mlékem. Nejčastěji se takto fotí roční děti (ke starším dětem už mi tento druh focení tolik nesedí) a těhotné maminky (mít jak převézt velkou plechovou vanu, jdu do toho!).


Vedle cake smash jde o mé nejoblíbenější focení k prvním narozeninám. Děti vodu milují, radostně si užívají cachtání, ateliér to nějak přežije... (přiznávám, že o něco hůře pak přežívám já ten úklid 😁 )

Ale mrkněte sami do galerie níže, ty fotky prostě stojí za to!Jak probíhá focení?


Focení stylu milk bath probíhá nejčastěji v ateliéru, ale v létě se nebráním ani venkovnímu focení, případně focení doma na zahrádce, které je pro vás nejpohodlnější.

Ještě předtím, než napustíme škopek a vypustíme krakena 😁 fotíme pár společných rodinných fotek, dle vašeho přání i aranžované fotky s dortem (jeden krásný univerzální v ateliéru mám). Takže se nemusíte bát, že byste z focení odcházeli bez společných fotek na památku.


Poté napouštíme teplou vodu s mlékem (pokud by vaše dítě mělo alergii na mléko, která je v poslední době u dětí častá, můžeme nahradit rostlinným - dejte mi vědět včas) a necháváme osud ateliéru na vašem prckovi...


Mrkněte do Ceníku na obsah balíčku milk bath focení.17 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page